O nas

Nasze zasady

Novitatis Technologies powstała z potrzeby rynku: sami kiedyś byliśmy odbiorcami usług IT i chcieliśmy, żeby dostarczane oprogramowanie było sprawne, bogate w funkcje, a przede wszystkim przyjazne dla użytkowników. Życzyliśmy sobie, żeby obsługujące nas przedsiębiorstwa IT świadczyły usługi rzetelnie i terminowo, aby aplikacje były rozwijane z myślą o nas, a nie o programistach którzy je tworzą. Spółka powstała w roku 2016, gdy po latach poszukiwań stwierdziliśmy, że jeżeli chcemy żeby coś było zrobione dobrze, to musimy to zrobić sami - jednak pod warunkiem, że będziemy trzymać się pewnych zasad, które poniżej prezentujemy.

Partnerskie warunki

Z naszymi klientami jednoczą nas nie tylko papierowe umowy, ale przede wszystkim wspólne cele - określamy co chcemy razem osiągnąć i ramię w ramię dążymy do celu. Przedkładamy partnerskie relacje ponad oficjalne pisma i naszą reputację ponad szukanie kruczków w umowach, gdyż nic nie przynosi takiej satysfakcji z pracy jak obustronne zadowolenie z osiągniętych rezultatów.

Bezkompromisowa jakość

Jako użytkownicy oprogramowania mieliśmy dosyć funkcji pisanych na kolanie, w trosce o wygodę producenta, a nie użytkownika. Stawiamy na jakość w każdym aspekcie naszego działania: oprogramowanie, które tworzymy przechodzi przez rygorystyczne sito planowania, analizy, wreszcie programowania i testów - proces na każdym swoim etapie jest objęty opieką naszych doświadczonych analityków, dzięki czemu efektem końcowym jest najwyżej jakości oprogramowanie.

Słuchamy Twoich potrzeb

Nasze oprogramowanie tworzone jest dla ludzi - przykładamy wagę do tego aby pamiętać o tym podczas planowania każdej funkcji. Skupiając się na potrzebach nie zapominamy o komforcie pracy, dlatego też wszystkie funkcje naszego oprogramowania piszemy z myślą o ludziach, którzy będą z nich korzystać. Takie podejście daje nam niebywałą przewagę nad konkurencją, gdyż nasze systemy cieszą się niespotykanie dobrą opinią ich użytkowników.

Tworzymy piękno

Czy nie masz dosyć oprogramowania, które wygląda jak to po lewej? My mamy - dlatego postanowiliśmy, aby nasze programy były nie tylko funkcjonalne, szybkie i intuicyjne, ale też miłe dla oka. Istnieją grupy personelu, które większość swojego czasu spędzają pracując z konkretnym oprogramowaniem, dlatego też dbamy o to, aby oprogramowanie było przejrzyste i atrakcyjne wizualnie.