Dołącz do najlepszych

Firma to ludzie

Firma to przede wszystkim ludzie i ich kompetencje, a nie kapitał - w dzisiejszych czasach coraz mniej przedsiębiorstw zapomina o tej zasadzie. W Novitatis Technologies stawiamy ludzi na pierwszym miejscu i jesteśmy gotowi inwestować w rozwój naszego personelu.

Jesteśmy zespołem pełnym energii, pasji i z jasną wizją przyszłości, którą jesteśmy zdeterminowani kształtować. Jeżeli potrafisz myśleć w sposób nieszablonowy i jesteś gotowy przełamywać własne bariery, być może nasza firma jest miejscem właśnie dla Ciebie.

Nowoczesne podejście

Jeśli słowa takie jak agile, kanban, scrum nie są Ci obce, to znaczy, że nadajemy na tych samych falach - na pierwszym miejscu stawiamy ludzi, a nie procesy.

Ktoś mądry kiedyś powiedział, że jeżeli kochasz swoją pracę, to nie będziesz musiał przepracować ani jednego dnia - i tą filozofią kierujemy się w Novitatis! Nasza praca, to nasza pasja, bierzemy udział w ambitnych projektach i ciągle się rozwijamy - szukamy sposobności, żeby być lepszymi od naszej konkurencji na każdym kroku.

Aktualne oferty pracy

Aplikuj