Szpitalna Warstwa Wsparcia

Czym jest HAL?

HAL (ang. Hospital Assist Layer) to integrator rozwiązań IT dedykowany placówkom służby zdrowia. Jest to niezależna aplikacja działająca w chmurze, która gromadzi w jednym miejscu wszystkie systemy IT działające w placówce - dowolny zasób IT znajduje się w zasięgu Twojego kliknięcia. HAL nie tylko integruje, poprzez powiązanie wszystkich systemów, ale też posiada własne funkcje, które są niezbędne przy nowoczesnym zarządzaniu IT.

Bardzo często w placówkach służby zdrowia funkcjonuje jednocześnie wiele systemów - często są to osobne systemy w części białej, inne w szarej, inne do obsługi laboratorium, zamawiania jedzenia itd. Wszystkie te systemy posiadają własne ikony, loginy, hasła, do tego trzeba je osobno instalować na wielu końcówkach - sprawia to problemy użytkownikom, którzy muszą przełączać się między poszczególnymi systemami, a także administratorom, którzy aktualizacje oprogramowania muszą przeprowadzać na każdym komputerze z osobna. Wyobraź sobie system, który sprawia, że wszystko czego potrzebujesz masz na jednym ekranie - to właśnie HAL.

Główne cechy

system w chmurze - dostępny poprzez VPN w formie SaS lub zainstalowany na serwerze lokalnym
wygodny - tworząc każdą funkcję myślimy o wygodzie końcowego użytkownika
skalowalny - może być wykorzystywany na komputerach, tabletach, telefonach komórkowych
elastyczny - dostosowany do Twoich potrzeb
piękny - piękna, nowoczesna stylistyka sprawia, że praca staje się przyjemnością

Sprzęt medyczny

System HAL pozwala w sposób intuicyjny i wygodny zarządzać sprzętem medycznym w placówce służby zdrowia - informuje o terminach przeglądów, pozwala ewidencjonować usterki, przechowuje wszelkie informacje dotyczące umów serwisowych, a także pozwala w łatwy sposób zarządzać terminarzem. Zbudowany z myślą o wygodzie sprawia, że zarządzanie sprzętem medycznym staje się banalnie proste.

Obsługa zgłoszeń

HAL pozwala użytkownikom na rejestrowanie zgłoszeń awarii, usterek czy sugestii dotyczących systemów szpitalnych lub sprzetu - wystarczy parę sekund aby zgłosić administratorowi systemu problem z aplikacją lub przekazać informację o awarii sprzętu medycznego - skąd zgłoszenie trafia do odpowiedniego specjalisty. System pozwala na konfigurację powiadomień e-mail o postępie prac czy zamknięciu zgłoszenia, a także przechowuje archiwum zgłoszeń.

Komunikacja jest kluczem

Nie trać czasu na przeglądanie ulotek wypełnionych dziesiątkami lub setkami numerów telefonów czy adresów e-mail, po prostu wpisz z kim chcesz się skontaktować - niezależnie czy wpiszesz "Janina Nowak", "rejestracja POZ" czy "oddziałowa chirurgii" inteligentny system znajdzie odpowiednią osobę i wyświetli wszelkie niezbędne dane kontaktowe.

Ograniczenie nadmiarowych danych

Załóżmy, że w Twojej placówce pojawia się nowy pracownik. Jak jest procesowany? Dział kadr wprowadza jego imię i nazwisko do programu kadrowego, dział IT wprowadza jego imię i nazwisko do systemu medycznego, imię i nazwisko do systemu helpdesk, imię i nazwisko do skrzynki email, następnie trafia do miejsca pracy gdzie kierownik komórki wprowadza jego imię i nazwisko do systemu zamawiania posiłków, imię i nazwisko do systemu składania zamówień i tak dalej bez końca.

Mamy dla Ciebie prostsze rozwiązanie: wprowadź jego dane do HAL i pozwól, że resztę zrobimy za Ciebie.

Inne funkcje

Gdybyśmy chcieli wymienić wszystkie funkcje HAL nikt nie byłby w stanie przebrnąć przez ścianę tekstu na tej stronie - nie tylko ciągle rozwiajmy nasz system, ale też uważnie przysłuchujemy się głosowi użytkowników, bo w naszej firmie to ten głos jest naszym drogowskazem. Czy HAL nie ma funkcji, którą uważasz za przydatną? Porozmawiajmy!